Nogometni derbi Univerze v Mariboru in Univerze v Ljubljani

V sredo, 30. maja, ob 17. uri bo v Ljubljani ponovno potekal nogometni derbi! Na nogometnem stadionu Parka Šiška  se bosta pomerili ekipi Univerze v Mariboru in Univerze v Ljubljani.

Vabimo vas, da se z nami odpravite v Ljubljano, kjer bomo glasno navijali za našo ekipo ter tako pripomogli k čim boljšemu rezultatu! Vsak navijač bo na stadionu tudi prejel navijaški rekvizit.

Za vas bodo nastopili in izvedli delavnico zabijanja na koš tudi spektakularni Dunking Devils.