Informacije o študiju na FOV UM za bodoče študente

06. 02. 2024
Na Fakulteti za organizacijske vede UM (FOV UM) za bodoče študente tekom celotnega študijskega leta pripravljamo različne vsebine in dogodke na katerih bodo izvedeli več o fakulteti in študiju pri nas.

Obvestilo o zaprtju stavbe fakultete med 29. 4. 2024 in 3. 5. 2024

17. 04. 2024
Obveščamo Vas, da bo stavba Fakultete za organizacijske vede UM zaradi kolektivnega dopusta in praznikov v času od ponedeljka, 29. 4. 2024 do vključno petka, 3. 5. 2024 zaprta.

Obisk dr. Kristyne Vltavske - Faculty of Statistics and Informatics, Prague University of Economics and Business

10. 04. 2024
Na FOV UM v tem tednu preko Erasmus+ mobilnosti gostimo dr. Kristyno Vltavsko, prodekanico za izobraževalno dejavnost Fakultete za statistiko in informatiko iz Ekonomsko poslovne univerze v Pragi.

11. karierna tržnica Univerze v Mariboru

05. 04. 2024
V naslednjem tednu Karierni center Univerze v Mariboru organizira Karierni teden v sklopu 11. karierne tržnica za vse študente UM. Znotraj Kariernega tedna se bo med 8. in 12. aprilom 2024 zvrstilo kar 18 dogodkov, ki jih študentje lahko izkoristijo za mreženje, pridobivanje informacij in karierni razvoj.

Projektne aktivnosti FLOODSTOPPING Erasmus+ projekta

26. 03. 2024
Fakulteta za organizacijske vede UM, poleg partnerjev iz Italije, Francije, Španije in Belgije, sodeluje pri izvajanju aktivnosti Erasmus+ projekta FLOODSTOPPING, katerega cilj je usposobiti učitelje in jim zagotoviti inovativna orodja za ozaveščanje učencev in skupnosti v zvezi s poplavno ogroženostjo.

Uspešno smo zaključili 43. mednarodno konferenco o razvoju organizacijskih znanosti

25. 03. 2024
Od srede, 20. marca 2024 do petka, 22. marca 2024 je potekala tradicionalna, mednarodna konferenca o razvoju organizacijskih znanosti, ki jo je letos že triinštiridesetič (43) organizirala Univerza Mariboru, Fakulteta za organizacijske vede.

Sodelovali smo na dogodkih ob mednarodnem dnevu odprtih podatkov

19. 03. 2024
Ob mednarodnem dnevu odprtih podatkov v mesecu marcu 2024 sta v okviru Ministrstva za digitalno preobrazbo RS in Ministrstva za javno upravo potekali dve srečanji, na katerih so se udeleženci seznanili s primeri dobrih praks pri ponovni uporabi podatkov.

Razpis 11. tekmovanje za turističnega vodnika

18. 03. 2024
Turistična zveza Slovenije razpisuje 11. tekmovanje za TURISTIČNEGA VODNIKA, ki je namenjeno mladim od 16 do 29 leta. Turistični vodnik je velikokrat prva in edina vez med turisti in lokalnim okoljem ter zato neprecenljiv del turistične ponudbe kraja.

Študijski obisk študentov in profesorjev FOV / Nemčija in Francija 2024 – Prijave se zbirajo do 25. marca 2024

12. 03. 2024
Študente vabimo, da se pridružijo študijskemu obisku študentov in profesorjev FOV, ki bo potekal od 22. aprila do 25. aprila 2024.

Študentski izzivi Univerze v Mariboru - ŠI.UM: Medgeneracijsko povezovanje študentov in starostnikov na tematike zelenega in digitalnega prehoda

11. 03. 2024
V mesecu marcu smo na Fakulteti za organizacijske vede pričeli z izvajanjem študentskega projekta – Študentski izzivi ŠI.UM: Medgeneracijsko povezovanje študentov in starostnikov na tematike zelenega in digitalnega prehoda, ki bo trajal 4 mesece.

Pages