03. 02. 2017
amfiteatrska dvorana (P111)
Fakulteta za organizacijske vede
Slovenia

V petek, 3. februarja 2017, ob 18. uri bo na Fakulteti za organizacijske vede v Kranju potekala javna Akademija ob slovenskem kulturnem prazniku – Sledi poeta.

Na sporedu bodo:

• slovenske pesmi v izvedbi Komornega zbora De profundis z dirigentko Branko Potočnik Krajnik,
  • razmišljanje o Prešernovem življenju in delu, dramske skupine Gimnazije Kranj z mentorico Martino Lušina Basaj
  • ter inštrumentalne skladbe v izvedbi učencev Glasbene šole Kranj.

Prireditelja: Zveza kulturnih društev Kranj in  Fakulteta za organizacijske vede UM

Vstop prost.