Prijava/vpis za podiplomski študij

INFORMATIVNI DNEVI

• četrtek, 16. maj 2024 ob 16. uri
  • torek 20. avgust 2024 ob 16. uri.

Več o programu informativnih dni, študijskih programih FOV UM ter podrobnosti o študiju na FOV UM boste našli na Študiraj na FOV (um.si)

PRIJAVNO VPISNA NAVODILA IN POGOJI

Splošna določila razpisa

Razpis Fakultete za organizacijske vede

Interdisciplinarni študijski program Management v zdravstvu in socialnem varstvu Fakultete za organizacijske vede in Fakultete za zdravstvene vede – v študijskem letu 2024/2025 se 1. letnik izvaja na Fakulteti za organizacijske vede v Kranju, 2. letnik (vpis po merilih za prehode) pa na Fakulteti za zdravstvene vede v Mariboru.

Podrobne informacije: https://moja.um.si/bodoci-studentje/Strani/vpis-podiplomski.aspx

Prijavni rok: od 29. marca 2024 do 6. septembra 2024.

Prijava eVŠ (e- prijava)

POSREDOVANJE DOKAZIL K PRIJAVI

KANDIDATI - ŠTUDENTI FAKULTETE ZA ORGANIZACIJSKE VEDE UM

Kandidatom oz. študentom Fakultete za organizacijske vede v postopku oddaje prijave ni potrebno oddati dokazil, saj z ustreznimi dokazili razpolagamo na fakulteti iz lastnih uradnih evidenc, morajo pa zaključiti študij (že opraviti zagovor zaključnega dela) do 6. septembra 2024. Kandidat oz. študent FOV mora oddati korektno izdelano nalogo v soglasju z mentorjem najmanj 5  delovnih dni pred zagovorom, v referat za študentske zadeve.

KANDIDATI IZ DRUGIH FAKULTET

Obvezne priloge k prijavi za kandidate 2. stopnje – magistrski študij (Organizacija in management kadrovskih in izobraževalnih sistemov, Organizacija in management informacijskih sistemov, Inženiring poslovnih sistemov):

• izvirno potrdilo/overjeno fotokopijo potrdila o diplomiranju oz. diplomske listine
  • izvirno potrdilo/overjeno fotokopijo potrdila, iz katerega je razvidna:
    • povprečna ocena študija brez zaključnega dela
    • posebej ocena zaključnega dela

Obvezne priloge k prijavi za kandidate 2. stopnje študijskega programa Management v zdravstvu in socialnem varstvu:

• izvirno potrdilo/overjeno fotokopijo potrdila, iz katerega je razvidna povprečna ocena študija skupaj z zaključnim delom

Obvezne priloge k prijavi za kandidate 3. stopnje - doktorski študij:

• izvirno potrdilo/overjeno fotokopijo potrdila, iz katerega je razvidna:

• povprečna ocena študija brez zaključnega dela
    • posebej ocena zaključnega dela
  • dokazila o izpolnjevanju ostalih pogojev za vpis, skladno z razpisnimi določili (samo doktorski študij)

Kot dokazila o izpolnjevanju vpisnih pogojev v prijavno-sprejemnem postopku veljajo skenirani dokumenti ali fotografije izvirnih listin in drugih zahtevanih dokumentov. V prijavno-sprejemnih postopkih za študijsko leto 2024/2025 kandidati vsa k prijavi zahtevana dokazila vlagajo elektronsko preko portala eVŠ. Priloge k prijavi za vpis lahko kandidat odda hkrati s prijavo za vpis, ali kasneje, vendar najpozneje do roka, navedenega na portalu eVŠ.

O objavi zahteve za dopolnitev prijave na portalu eVŠ bo kandidat/-ka obveščen/-a na naslov elektronske pošte, naveden v njegovi/njeni prijavi, in na SMS številko, če jo bo v prijavi navedel/-a. Kandidati/-ke naj bodo pozorni, kdaj je zadnji dan za elektronsko oddajo prilog k prijavi za vpis, saj po tem datumu oddaja prilog ni več mogoča. Navodila za oddajo dokazil o izpolnjevanju vpisnih pogojev so objavljena na portalu eVŠ .

Dokumentacijo je potrebno posredovati, najkasneje do 6. septembra 2024, na zgoraj navedeni način.

VPIS

Sprejeti kandidati bodo vabilo na vpis prejeli na e - naslov, ki so ga navedli v eVŠ prijavi. Sklep o rezultatu izbirnega postopka pa bo kandidatom vročen na portalu eVŠ. Vpis mora biti zaključen, najkasneje do 16. 9. 2024.

DRUGE KORISTNE INFORMACIJE

Fakulteta za organizacijske vede izvaja pedagoški proces na sedežu fakultete v Kranju.

Vabimo vas tudi na povezavo moja.UM, kjer boste našli še vrsto zanimivih in koristnih informacij.

KONTAKTI:

• kontakt za podporo prijaviteljem pri izpolnjevanju prijave: ekc@gov.si ali 080 2002 in 00386 1 478 85 90 za klice iz tujine.
  • za vsebinska vprašanja, Referat za študentske zadeve: mag.fov@um.sidoktorski.fov@um.si.